Naši lektoři

Tomáš Otisk

majitel autoškoly, instruktor, lektor skupin A, B  +420 731 053 441

"Narodil jsem se s volantem a řídítky v ruce. Na motorce jsem začal již v 8 letech a do vínku mi sudičky nadělily, že to, co umím, dokážu i předat jiným. Vlastní autoškolu jsem založil v roce 2010 z důvodu, abych pomohl začínajícím řidičům zvládnout bezpečně ovládat auta i motorky. Zakládám si na důslednosti, poctivosti a dobře odvedené práci. Podle toho vybírám i své kolegy. Myslím, že jsme dobrý tým a někdy je s námi i sranda." :)

Lucie Vavrečková

instruktorka, lektorka skupiny B, instruktorka bezpečné jízdy na polygonu                      

+420 775 056 636

"Od útlého dětství se zajímám o auta a jejich historii. Už jako malá jsem se motala kolem tátových montérek v garáži a snažila se proniknout do tajů techniky. Auta a doprava mě provází i profesním životem. Štace v muzeu Tatrovky a Škodovky, přes restaurátorskou dílnu mne přivedly až do centra bezpečné jízdy a autoškoly, kde působím jako lektor a instruktor. Tato práce mne neskutečně baví a beru ji jako poslání. Pomáhat lidem zvládat běžné i krizové situace, porozumět si s vlastním autem, ukázat, kde jsou hranice jejich schopností a možností, a to vše ve snaze, aby na cestách bylo bezpečněji a lidé k sobě navzájem chovali respekt, úctu a pokoru."

Jakub Horňák

instruktor, lektor skupiny B, lektor první pomoci a instruktor bezpečné jízdy na polygonu   
+420 739 512 839

"Práce v autoškole pro mě není práce, ale koníček. Po mnoha a mnoha letech jízdy pod modrými majáky IZS a mnoha letech strávených na polygonech center bezpečné jízdy jsem získal velké množství zkušeností, které rád předávám dál."

Lukáš Machatý

instruktor, lektor skupin A, B                              +420 776 057 444

© 2020 Autoškola Tomáš OtiskVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!